top of page

YÖNETİM MESAJI

Değerli iş Ortaklarımız ve Çalışma Arkadaşlarımız,

Kökleri, 1995 yılına kadar uzanan TM GRUBU, güçlü ve dinamik yapısıyla bugün 10 ülke ve 5 farklı sektörde faaliyet göstermektedir.

25 yılı aşan bir süredir ülke kalkınmasına destek olan yatırımlarımızla, ülke ekonomisi ve istihdama yaptığımız katkılarla, hep daha iyi ve daha fazla hizmet vermeye gayret ediyoruz.

Güven, kalite, hizmet anlayışının eksiksiz olarak uygulandığı TM GRUBU Ailesi’nin her bir ferdi, bilgi birikimi, eğitimi, insani değerlere ve çevreye olan hassas yaklaşımı ile çalışmalarına devam etmektedir.​​​Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde sadece lider değil öncü olmayı hedeflerken, yurt dışında da bu başarılarımızı tekrarlayarak ülkemize artı değerler kazandıracak küresel bir marka olmayı amaçlıyoruz.

İlkelerimizden ödün vermeden, etik değerlere bağlılığımızla, çevreye ve insana duyduğumuz saygıyla sürdürdüğümüz bu uzun yolculukta karşılaştığımız zorluklar bizi daha da güçlendirecek ve her zaman olduğu gibi bunları aşarak yolumuza kararlılıkla devam edeceğiz. Başarılarımızı sürekli kılmak için birlik ve beraberliğimizi koruyarak her zamankinden daha fazla çalışacağımıza inanmaktayım.

TM’in, çalışma ilkelerine olan bağlılığı ve büyük bir aile olarak uyum içinde çalışan değerli personeli ile tüm hedeflerine ulaşacağına inancım tamdır.​

25 yıllık yürüyüşümüz için emek sarfeden bütün mensuplarımıza ve bize güvenerek destek veren işveren, ortak ve dostlarımıza sonsuz teşekkür ederiz.​

Uğur M.BAŞITAŞ

Yönetim Kurulu Başkanı

bottom of page