SOSYAL SORUMLULUK

CSR.png
alti-nokta-logo.jpg
Ekran Resmi 2019-08-03 20.42.11.png

Sosyal Sorumluluğumuz

TM ailesi olarak, "İnsana Saygı" ve "Sürekli İyileştirme" kavramlarını barındıran kalite politikamızla kendimizi geliştirirken, sosyal sorumluluklarımızı da yerine getirmeye gayret ediyoruz. TM çalışanlarla, misafirlerle, sivil toplum kuruluşlarıyla, ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarla projeler oluşturur. TM sosyal refahı, eğitimi ve kültürel fırsatları geliştiren programlara sponsor olur, onları destekler ve bu programlarda gönüllü çalışır. Bunun da ötesine geçerek, sağlık ve çevre sorumluluğuna sahip faaliyetlerin yürütülmesine odaklanmaktadır.

 

​Görme ve Zihinsel Engelli Öğrenciler

Zihinsel geriliği ve görme engeli olan, sosyal hayata uyum sağlama fırsatını bulamamış çocukların eğitim öğretimini tamamlayarak mesleğe yöneltmek ve meslek edindirmek amacıyla kurulan bu derneklere destek sağlamaktadır.

TSK(Türk Silahlı Kuvvetleri) Mehmetçik Vakfı

Türk Silahlı Kuvvetlerinde vatani görevini yerine getirirken; şehit olan veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçiklerin bakmakla yükümlü oldukları yakınlarına, gazi ve engelli Mehmetçikler ile çocuklarına sağlamakta olduğu sosyal ve ekonomik desteği artırarak yükseltmek.Mehmetçik Vakfı’na bağışta bulunun TM Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Başıtaş'a TSK Mehmetçik Vakfı İstanbul Temsilcisi Emekli Albay Gürkan Gülçin teşekkür plaketi verdi.

 


LÖSEV

TM, lösemili çocuklara yalnız olmadıklarını hissettirmek için eğitimi ve kültürel destekler sağlamaktadır.Ayrıca LÖSEV ürün standlarında görev alarak elde edilen gelirle lösemili çocukların tedavi, eğitim ve sosyal ihtiyaçlarına sürekli kaynak yaratılmasında destek olundu.

TEMA

Çevreye ve doğaya duyarlılık ilkesi kapsamında tüm TM ailesi çalışanları adına Tema için sponsor olur, destekler ve bu programlarda gönüllü çalışır TM tüm faaliyetlerinde çevrenin korunması, insan sağlığı ve sadece işin sonuçlarına değil de aynı zamanda bu sonuçların nasıl elde edildiğine önem vererek, malzeme sağlanmasından ürünlerin dağıtımına kadar bütün çalışmalarımızda güvenilir bir çalışma ortamı sağlamak için ISO 14001 çevre yönetimi doğrultusunda önlemler alır.

Kurtarılmış Çiflik ve Sokak Hayvanlarına Yardım

Türkiye’de birçok sahipsiz hayvan sokaklarda yaşamak zorunda kalıyor.Sokak hayvanları en zor şartlar altında hayatta kalmaya çalışıyorlar. Şanslı olanlar hayvan barınaklarına sığınarak nispeten daha iyi ama yine de zor şartlarda yaşıyor. Biz de dostlarımıza yardım eli uzatmaya karar verdik ve barınaktaki dostlarımız için yola çıktık. Türkiye’nin ilk ve tek kurtarılmış çiftlik hayvanları barınağı, ormanlara atılan, özellikle ölüme terk edilmiş, şiddete ve cinsel istismara uğramış ve engelli hayvanlara kucak açmasına destek olduk. Sokakta yaşayan ve bakıma muhtaç hayvanlara 2010 yılından bu yana mama ve sağlık desteği sağlayan birçok hayvan sever dostumuz ile birlikte yardım kampanyaları gerçekleştirerek,  sayısız sokak hayvanına yardım eli uzattık.

Kökleri, 1995 yılına kadar uzanan TM GRUBU, güçlü ve dinamik yapısıyla bugün dünyanın 3 kıta ve 10 ülkesinde İnşaat, Elektro-Mekanik Taahhüt, Tarım ve Ticaret olarak dört sektörde faaliyet göstererek, odaklandığı iş alanlarında büyüyerek ilerlemektedir.Bugüne kadar TM 10 ülkelerde, 70’den fazla proje tamamlamıştır.

İLETİŞİM​:

Ortaköy Dereboyu Cad. Refik Fenmen Sk. No: 4, PK: 34347 Beşiktaş, İstanbul / TÜRKİYE

Tel:     + 90 (212) 274 86 86 (Pbx )

Faks:   +90 (212)236 03 75
E-Posta: info@tm.com.tr

© 2019 Copyright © TM Mühendislik ve İnşaat AŞ. Tüm hakları saklıdır. |  Terms of Use  |   Privacy Policy