top of page

KURUMSAL

Temelleri 1994 yılında Uğur M. Başıtaş tarafından atılan TM GRUBU, Türkiye’nin önde gelen mekanik taahhüt firmalarından biri olarak çıktığı yolda dünyanın 3 kıta ve 10 ülkesinde İnşaat, Elektro-Mekanik Taahhüt, Tarım ve Distribütörlük olarak dört sektörde faaliyet göstererek, odaklandığı iş alanlarında büyüyerek ilerlemektedir.

 

Kuruluşundan bu yana, en üst düzeyde teknoloji ve nitelikli insan gücünü gelişen yapısının en önemli temelleri olarak belirleyen, global vizyona sahip bir kuruluş olarak sürekli gelişen bir coğrafyada, geniş bir uluslararası müşteri yelpazesine hizmet veren TM GRUBU bugün itibariyle 4 ana grupta aşağıda belirtilen şirketleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 

  

         - TM Mühendislik

         - TM inşaat A.Ş.

         - Turkuaz Mühendislik LTD.

         - Ekim Tarım A.Ş.

         - TM Ticaret 

         - TM EngineerIng         

         - AHHECO Export & Trade Company
 

Dünyanın lider iklimlendirme markası DAIKIN’ın yetkili Libya ve Irak Distribütörlüklerinin yanında Dünyanın lider beyaz eşya markalarından ELECTROLUX’un yetkili Irak Distribütörü olan, kurumsal ve bireysel müşterilere İstanbul  merkez ofis ile Erbil / Irak ve Tripoli / Libya’daki mağazalarından deneyimli personelleri ile hizmet vermektedir.


Uluslararası sertifikalara sahip, güçlü profesyonel birikimi, uzman personeli, gelişmiş teknolojiye sahip ürünleri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışının verdiği güç ile kalite, çevre ve iş güvenliğinden ödün vermeden istikrarla büyümeye devam etmektedir.

 

Yüzlerce başarılı projeye imza atan, üstlendikleri her çaptaki taahhüdü zamanında, bütçe sınırları dahilinde ve en üst kalitede gerçekleştiren TM GRUBU, müşterilerinin sürekli ve haklı güvenini kazanmaktan gurur duymaktadır.

bottom of page