KURUMSAL

Temelleri 1994 yılında Uğur M. Başıtaş tarafından atılan TM GRUBU, Türkiye’nin önde gelen mekanik taahhüt firmalarından biri olarak çıktığı yolda dünyanın 3 kıta ve 10 ülkesinde İnşaat, Elektro-Mekanik Taahhüt, Tarım ve Distribütörlük olarak dört sektörde faaliyet göstererek, odaklandığı iş alanlarında büyüyerek ilerlemektedir.

 

Kuruluşundan bu yana, en üst düzeyde teknoloji ve nitelikli insan gücünü gelişen yapısının en önemli temelleri olarak belirleyen, global vizyona sahip bir kuruluş olarak sürekli gelişen bir coğrafyada, geniş bir uluslararası müşteri yelpazesine hizmet veren TM GRUBU bugün itibariyle 4 ana grupta aşağıda belirtilen şirketleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 

  

         - TM Mühendislik

         - TM inşaat A.Ş.

         - Turkuaz Mühendislik LTD.

         - Ekim Tarım A.Ş.

         - TM Ticaret 

         - TM EngineerIng         

         - AHHECO Export & Trade Company
 

Dünyanın lider iklimlendirme markası DAIKIN’ın yetkili Libya ve Irak Distribütörlüklerinin yanında Dünyanın lider beyaz eşya markalarından ELECTROLUX’un yetkili Irak Distribütörü olan, kurumsal ve bireysel müşterilere İstanbul  merkez ofis ile Erbil / Irak ve Tripoli / Libya’daki mağazalarından deneyimli personelleri ile hizmet vermektedir.


Uluslararası sertifikalara sahip, güçlü profesyonel birikimi, uzman personeli, gelişmiş teknolojiye sahip ürünleri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışının verdiği güç ile kalite, çevre ve iş güvenliğinden ödün vermeden istikrarla büyümeye devam etmektedir.

 

Yüzlerce başarılı projeye imza atan, üstlendikleri her çaptaki taahhüdü zamanında, bütçe sınırları dahilinde ve en üst kalitede gerçekleştiren TM GRUBU, müşterilerinin sürekli ve haklı güvenini kazanmaktan gurur duymaktadır.

Kökleri, 1995 yılına kadar uzanan TM GRUBU, güçlü ve dinamik yapısıyla bugün dünyanın 3 kıta ve 10 ülkesinde İnşaat, Elektro-Mekanik Taahhüt, Tarım ve Ticaret olarak dört sektörde faaliyet göstererek, odaklandığı iş alanlarında büyüyerek ilerlemektedir.Bugüne kadar TM 10 ülkelerde, 70’den fazla proje tamamlamıştır.

İLETİŞİM​:

Ortaköy Dereboyu Cad. Refik Fenmen Sk. No: 4, PK: 34347 Beşiktaş, İstanbul / TÜRKİYE

Tel:     + 90 (212) 274 86 86 (Pbx )

Faks:   +90 (212)236 03 75
E-Posta: info@tm.com.tr

© 2019 Copyright © TM Mühendislik ve İnşaat AŞ. Tüm hakları saklıdır. |  Terms of Use  |   Privacy Policy