T&m Mühendislik Daikin Klima Vrv Iç Ve Dış üNite Seçim Ve Hesapları Klima Santrelleri Fancoil,rooftop Chiller Sistemleri Projelendirme Ve Seçim Hesapları

Hakkımızda


Temelleri 1994 yılında Uğur M. Başıtaş tarafından atılan T&M Mühendislik, Türkiye, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu’nun önde gelen inşaat ve Elektromekanik taahhüt firmalarından biri olarak çıktığı yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

Kuruluşundan bu yana, en üst düzeyde teknoloji ve nitelikli insan gücünü gelişen yapısının en önemli temelleri olarak belirleyen T&M Mühendislik, global vizyona sahip bir kuruluş olarak Türkiye dışında aralarında Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, Türkmenistan, Kazakistan, Libya ve Azerbaycan’ın bulunduğu sürekli gelişen bir coğrafyada, geniş bir uluslararası müşteri yelpazesine hizmet vermektedir.


Faaliyetlerine elektromekanik tesisat altyapı çalışmaları ile başlayan T&M Mühendislik, her çaptaki inşaat, sanayi, altyapı, elektromekanik tesisat, projelerinde danışmanlık, mühendislik ve anahtar terslim hizmetler sunmaktadır.

25 yıllık hizmet süresi boyunca, yurtiçi ve yurtdışında 200’ü aşkın başarılı projeye imza atan T&M Mühendisliğin toplam teslim edilmiş inşaat alanı bugün 900.000 m2’ye ulaşmıştır. Yükleniliciliğini üstlendikleri her çaptaki taahhüdü zamanında, hatasız, bütçe sınırları dahilinde ve en üst kalitede yerine getiren T&M Mühendislik, müşterilerinin sürekli ve haklı güvenini kazanmaktan gurur duymaktadır.

​2009 yılında tesisat ve elektromekanik alanındaki birikiminin verdiği güçle T&M Klima Pazarlama'yı da bünyesine katan T&M Mühendislik, dünyanın lider iklimlendirme ürünleri markası Daikin’ın Irak ve Libya distribütörüdür. T&M Mühendislik Daikin markalı tüm ürünlerin satış, pazarlama, servis ve satış sonrası faaliyetlerini Türkiye’deki merkez ofisi,Irak ve Libya'daki showroomlarından sürdürmektedir.


Uluslararası sertifikalara sahip T&M Mühendislik, güçlü profesyonel birikimi, 40’a yakın uzman teknik ve idari personeli, gelişmiş teknolojiye sahip ürünleri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışının verdiği güç ile kalite, çevre ve iş güvenliğinden ödün vermeden istikrarla büyümeye devam etmektedir.